Email info@remapworks.com
online randevu

Anasayfa / Chip Tuning / BMW / Model Seçiniz

BMW Stage1 Chip Tuning


Tüm BMW chip tuning , uzman programcılarımız tarafından geliştirilen özel dosyalardır. BMW araç yazılımları güç artışında uygulanan bütün kalibrasyonlar, üretici firma standartlarına uygun ve güvenli bir seviyede yapılmaktadır. Sadece BMW Chip tuning işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir. Ek olarak istenilen başka modifikasyonlar var ise gün aşırı zaman alabilmektedir.

BMW Hakkında

BMW, Bayerische Motoren Werke AG'nin kısaltması olup, Alman otomotiv şirketidir. 1916 yılında kurulan şirket, lüks otomobiller, motosikletler ve motorlar üretmektedir. Şirketin merkezi Münih, Almanya'dadır.

BMW, lüks otomobil pazarının en önemli oyuncularından biri olarak kabul edilmektedir. Şirketin ürettiği otomobiller, güçlü performansları, şık tasarımları ve yüksek teknolojileriyle öne çıkmaktadır. BMW'nin ürettiği en popüler otomobiller arasında 3 Serisi, 5 Serisi, 7 Serisi, X1, X3, X5, X6 ve X7 yer almaktadır.

BMW, motosiklet sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Şirketin ürettiği motosikletler, güçlü performansları, konforlu sürüşleri ve şık tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. BMW'nin ürettiği en popüler motosikletler arasında R 1250 GS, R 1200 RT, S 1000 RR ve K 1600 GTL yer almaktadır.

BMW, motor sektöründe de faaliyet göstermektedir. Şirketin ürettiği motorlar, güçlü performansları ve yüksek verimlilikleri ile öne çıkmaktadır. BMW'nin ürettiği en popüler motorlar arasında 3.0 litrelik altı silindirli motor, 4.0 litrelik V8 motor ve 6.0 litrelik V12 motor yer almaktadır.

BMW, dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biridir. Şirketin 2022 yılındaki satışları 2,5 milyon adeti aşmıştır. BMW, dünya çapında 120'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

BMW'nin sloganı "The Ultimate Driving Machine" (Sınırsız Sürüş Keyfi)'dir.